Hoşgeldiniz MBA Eğitim ve Danışmanlık

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi MBA ailesine katılın.
Kayıt olup giriş yaptıktan sonra, videoları izleyebilir, makaleleri okuyabilir, kitapları indirebilir, podcastleri dinleyebilir, 7/24 sorularını sorabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsin.
Paket ve üyelik versiyonlarını görmek için buraya tıklayın.

Dış Görünüşünüz Kişiliğinizi Yansıtır

Artıları: Moda hususunda bir takım ince detaylara girilmesi yararlı olmuş. İnsanlar günlük hayatın koşuşturmacasında burada belirtilen hatalara düşebiliyor. Kıyafet uyumu konusunda dikkat edemeyebiliyor. Farkındalık yaratmak açısından ve de modadan anlamayan birisi için bile güzel fikirler oluşturmak açısından aydınlatıcı bir makale.
Kıyafet veya kişisel bakım temasını makalede ilk gördüğümde çok genel konularla karşılaşacağım önyargısı ile makaleyi okudum. Ancak çoğu kişinin belki dikkat edemediği önemli sayılabilecek detayları görünce ve bunların karşımızdaki kadınlar için önemli olduğunu öğrenince çok faydalı buldum.
Dış görünüş biraz önemi var ama asıl gereken içindeki heyecan ve korkuyu atmak olması lazim gerek özgüven li oldugunu ona hissettirmek
Dogru soze ne denir ki kesinlikle her erkegin yapmasi gerekenler ilk gorus ilk tanisma dir unutmamaliyiz sac kesimimize de ozen gostermeliyiz
gayet başarılı. eksik noktalar elbette var ama sadece 3 adam örneğinden bile birçok çıkarım elde edilebilir. teşekkürler
  • BEĞEN
Reactions: Beratbaba
Artıları: Özgün ve sade olacaksın .
Eksileri: Tişört ve pantolonlar kısmı biraz daha uzun uzadıya açıklanabilirdi.
Güzel, bilgilendirici fakat bazı başlıkların altı biraz daha doldurulmalı. Mesela bence en önemli olan pantolon mevzusu. Kısa olmuş detaylandırılabilirdi.
Bere, şapka ve atkı bunlara pek değinilmemiş. Aynı şekilde saçların da uzunluğu kısalığı anlatılmamış mesela uzun saçlı erkek saçını bağlamalı mı yoksa salmalı mı taçlık takması uygun mu veyahut saç bandı benzeri şeyler vs güzel bir makale ama üstünkörü anlatılmış daha detaylı olabilirdi.
Bu yazılan şeylere hepimiz aslında temel şeyler desek te, eksikliklerimizi görmek bunları bile tam anlamıyla yapmadığımızı gösteriyor. Teşekkürler, güzel farkındalıklar yaratan bir makaleydi.
Dış görünüş, karşıya yansıttığın imaj sadece kadınlarla değil tüm insanlarla olan etkileşimine çok büyük ölçüde yön verir. Karşındakinin güvenirliliği, karakteri hakkında ipuçları verir. Her şeyin ötesinde imaj benim için çok büyük bir motivasyon ve enerji kaynağıdır. Sabah ritüellerim arasındadır. İmajım benim kim olduğumu, ne istediğimi gösterir. Bu önemli makaleyi herkesin okuması gerekir. Çok kıymetli bir makale :)
Makale çok güzel anlatılmış hersey olduğu gibi okudum daha dikkatli olmam gerektiğini öğrendim çok da zor olmasa da gerek bazı şeyleri bilmediğim için burda öğrenmiş oldum teşekkür ederim MBA ailesi.
Hocam emeğinize sağlık. Son derece açıklayıcı, geniş kapsamlı ve güzel örneklendirilmiş bir makale olmuş.👌.
Dış görünüş satış ve pazarlama eğitimlerinde de olmazsa olmaz ilk kurallarından olduğu anlatılmakta. Dış görüşünüş hatta sadece kadınlarla iletişimimiz için değil bütün insanlarla iletişimimiz ve kişisel imajımız için hayati derecede önemli bir konu.
Böyle önemli bir konuda böyle güzel bilgiler verdiğiniz için teşekkür ediyor, başarılarınız devamını diliyorum.
Sevgilerle...
Harika olmuş özellikle ayakkabı kısmını beğendim. Çünkü biraz kısa boyluyum. Takım elbise bana sürekli itici gelmiştir. Çünkü giyerken kendimi rahat hissetmiyorum.
A'dan Z'ye her şeyi incelemen mükemmel olmuş okuyup uygulayan her erkek mutlaka farkı görecektir,sokakta ki göz temasını farketmemek mümkün değil :)
Gerçekten çok güzel bir makale olmuş. Genel olarak arkadaşlarım klasik tarz giyimin bana daha çok yakışacağını söylüyor, takım elbise giydiğimde çok farklı bir insan oluyormuşum ama ben spor giyimi daha çok seviyorum bunun üstesinden nasıl geleceğimi bilemiyorum...
Gayet net ve açık olmuş teşekkürler
Bunları yapmak sadece kadınları etkilemek için değil kendimize olan öz saygımızın artmasınada yardımcı olur
Her konu mba da 👍 Konu seçimleri ayrıntılar hepsi. Elinize emeğinize sağlık sağlık güzel bir bilgilendirme öneri olmuş.
Gerçekten çok yararlı bir yazı olmuş çoğu erkek bunlara dikkat etmiyor edenlerin sayısı çok az umarım herkes kendine buradan pay çıkarır.
Her şeyin temelinden başlamak için okunması gereken, her şeyin teker teker anlatıldığı çok güzel bir makale olmuş. Ellerinie sağlık
Makale tek kelime ile mükemmel. Aslında sadece baştan çıkartmaktan ziyade hayatınızda normalde olması gereken şeyleri anlatmış. Açıkça yazılmasaydı kimsenin farkına varamayacağı basit şeyler, sorun kimsenin bunları fark etmemesi veya takmaması denebilir. Büyük bir lütuf olmuş diyebiliriz. Umarım herkes her şeyden önce bunları dikkate alır ve tarzını kendine uygun bir şekilde ayarlar. Benim de gözümden kaçan, önceden yaptığım ama sonradan vazgeçtiğim ve takmadığım şeyler olduğunu fark etmemi sağladı. Bu işler ince işler, sevgiler...
Gerçekten ihtiyacım varmış insan kendine değer verdikçe daha özgüvenli oluyor eğer değer vermezsen karşındaki kızda sana değer vermeyecektir
Muhteşem emeğiinize sağlık bunlari uygulicam dış görunusumuz gerçekten kisiligimizi yansıtıyor. Parfüm vb. Aksesuarlar da oldukça etkili👌
Gerçekten çok güzel açıklama her konuya degindigini düşünüyorum benim için faydalı bir makale . Kaydettim artık sık sık okuyacağım.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst